Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Головна Фахівці

Фахівці

Ушаков Олександр Васильович – керуючий партнер

Олександр Ушаков є керуючим партнером юридичної компанії «Ушаков і Партнери».

Закінчив Київський національний торгово-економічний університет, а також Академію адвокатури України. Має ступінь магістра права.

Юридичною практикою Олександр Ушаков займається з 1997 року, а в 2003 році одержав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

Олександр Ушаков є практикуючим адвокатом і спеціалізується в таких основних сферах юридичної практики, як судові справи, земельне право, корпоративне право, будівництво та нерухомість, господарське та договірне право, банкрутство, виконавче провадження, податкове право.

Він має також свідоцтво та ліцензію арбітражного керуючого (розпорядника майном, керуючого санацією, ліквідатора), які дають йому можливість безпосередньо вести процедуру банкрутства на будь-якій його стадії.

До створення юридичної компанії «Ушаков і Партнери» Олександр Ушаков працював на різних посадах в органах державної влади, а також у різних комерційних компаніях, у т.ч. і юридичних. Керував юридичним департаментом великої київської корпорації «Трансекспо».

Олександр Ушаков має значний досвід роботи в сфері судової практики. Він багаторазово й успішно представляв інтереси клієнтів у Верховному суді України, Вищому господарському суді України, Вищому адміністративному суді України, апеляційних і місцевих судах різних юрисдикцій. Має великий досвід супроводженню великих інвестиційних проектів. Брав безпосередню участь у створенні й реалізації Фондів фінансування будівництва житлово-комерційних комплексів та інших проектів.

Олександр Ушаков є автором ряду публікацій у засобах масової інформації.

Публікації

Окремі видання:

  1. Енциклопедія «Управління будівництвом», Rynok.biz., 2008 р.

Статті й коментарі:

  1. Розподіл кредитного майна, журнал «Приватний будинок» // липень 2009 р.
  2. Відповідальність орендодавців за несплату прибуткового податку при здачі житлоплощі в оренду // журнал «Приватний будинок», липень 2009 р.
  3. Закон не захистив інтереси українських позичальників // журнал «Український юрист», №3(75) березень 2009 р.
  4. Окремі прогалини в Законі України «Про господарські товариства» // журнал «Юридичні фірми України. Щорічне дослідження ринку», 2008 р.
  5. Окремі правові аспекти суборенди нерухомого майна // журнал «Ріелтор», №12 грудень 2008 р.
  6. Фінансова кризу суттєво вплинула на розвиток практики з нерухомості // «Юридична газета» №45(178) 11 листопада 2008 р.
  7. Покупка первинної нерухомості через Фонд фінансування будівництва // журнал «Нерухомість», №7(36) серпень 2008 р.
  8. Коментар про деякі аспекти проведення оцінки майна в Україні // Журнал «Ріелтор», №5 травень 2008 р.

Конференції

  1. Проведення конференції на тему «Виконання судових та інших рішень в умовах кризи», Київ, «Ліга-Бізнес-Інформ», 03.09.2009 р.

Членство
    Київська міська колегія адвокатів - з 2003 року,
    Асоціація юристів України - з 2009 року.



 

Новости законодательства

Контакти

м. Київ, вул. Ямська, 72
З усіх питань, що Вас цікавлять, можете зв'язатися з нами за наступними телефонами:
моб:           +38 098 456 34 04,
моб:           +38 093 230 50 70,
або по e-mail