1. Про захист інтересів власника майна від недобросовісних спадкоємців

З метою захисту своїх прав до мене звернувся клієнт, до якого було пред’явлено позов про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини. Інший спадкоємець стверджував, що не міг вчасно подати заяву про прийняття спадщини, оскільки проживає далеко та просила свого далекого родича зробити це замість неї, але нотаріус відмовила у прийнятті заяви від родича та повідомила що спадкоємець має подати заяву особисто, але за словами позивача вона, внаслідок введеного карантину, не змогла вчасно потрапити до нотаріуса. Мною було підготовлено відзив на позовну заяву та надалі здійснено представництво клієнта безпосередньо в суді. Суд у позові спадкоємця про визначення додаткового строку для подання заяви про прийняття спадщини відмовив, а клієнту не довелося ні з ким ділити законно набуту квартиру.

Детальніше з рішенням можна ознайомитися за посиланням: https://reyestr.court.gov.ua/Review/115313729, або нижче.

 

  1. Про захист прав та інтересів спадкоємця від шахраїв

Клієнтка звернулася до мене з проханням представляти її інтереси в суді, адже після смерті її тітки за підробленим заповітом спадщину отримала невідома клієнтці особа. Проаналізувавши обставини справи, вивчивши надані клієнткою докази нібито підробки заповіту, було розроблено стратегію ведення справи, подано до суду позовну заяву, докази, які підтверджують підробку заповіту та клопотання про допит свідків. Внаслідок вчинення попередніх дій та безпосереднього представлення інтересів клієнтки в суді, позов було задоволено.

Детальніше з рішенням можна ознайомитися нижче.

 

  1. Про захист інтересів спадкоємця, який проживав з спадкодавцем однією сім’єю без реєстрації шлюбу

Клієнтка проживала з спадкодавцем однією сім’єю без реєстрації шлюбу та при подачі заяви до нотаріуса їй було відмовлено у видачі свідоцтва про право власності. Після аналізу наданих клієнткою документів було прийнято рішення звернутися до суду з позовною заявою про встановлення факту проживання однією сім’єю, визнання спадкоємцем четвертої черги за законом та визнання майна спільним майном подружжя. Мною було підготовлено позов до місцевого суду та здійснено ефективний захист клієнта в суді. Як наслідок судом позов клієнтки було задоволено частково та встановлено факт проживання однією сім’єю, і визнано майно спільною власністю подружжя.

Детальніше з рішенням можна ознайомитися нижче.